عزت علامه هستم، دندانپزشک، مدرس و مشاور در حوزه آرامش و موفقیت با تئوری ثروت هماهنگ. تئوری ثروت هماهنگ که برای اولین بار در ایران توسط اینجانب مطرح شده است، می گوید زمانی در زندگ، موفقیت حاصل می شود که رشد فردی ما در پنج حوزه (روحی، ذهنی، جسمی، روابط و امور مالی) همزمان با هم اتفاق بیفتد. چراکه تجربیات هماهنگ در همۀ حوزه های زندگی یک ثروت واقعی است.

از کودکی عشق به یافتن حقیقت خداوند را در خود می دیدم. در نوجوانی عشق به یگانه ی عالم را در اشعار حافظ و مولانا یافتم، در اوایل جوانی و همزمان با ورود به دانشگاه و پذیرفته شدن در رشته دندانپزشکی رسیدن به موفقیت را همراه با خداوند به خوبی تجربه کردم و در اواسط جوانی به یقین رسیدم که موفقیت در هیچ عرصه ای از زندگی مادی ما حاصل نمی شود، مگر با هماهنگ شدن با نیروی برتر و دانای مطلق جهان هستی.

از اولین سال هائی که توانستم به قدر کافی بخوانم و درک کنم، مطالعه کتب در زمینه های مختلف را آغاز کردم. در خانواده ای رشد یافتم که ارزش و احترام زیادی برای مطالعه قائل بود. کتاب جهت مطالعه، همواره به راحتی در دسترس ما بود و البته به وفور. کم کم متوجه شدم که عاشق مطالعه ام. مطالعه آزاد در زمینه موفقیت را از سال 80-79 آغاز کردم. آهسته، اما پیوسته، ابتدا فقط مطالعه بود، اما نهایتاً ماحصل کار و مطالعه صدها جلد کتاب از نویسندگان برجسته خارجی و داخلی در زمینه های موفقیت، خودشناسی، خداشناسی، اعتماد به نفس و … رسیدن به اقیانوسی از آرامش ذهن، جسم و موفقیت در عرصه های مختلف (مالی، ارتباطات و …) بود که البته فقط با خداوند ممکن می شد.

ماحصل تمام تحقیقات، مطالعات و تجارب من نشان داد که برای موفقیت فقط یک راه وجود دارد و آن این است، ایمان بیاورید قادر مطلق جهان است که همه کارها را انجام می دهد و البته با چنین ایمان محکمی است که همه درها را به سوی خود گشوده خواهید دید.

مطالعات و تحقیقات من در هر زمینه ای (آرامش ذهن، جسم، موفقیت تحصیلی، روابط، امور مالی و …) به یک نکته ساده، اما مهم ختم می شد و آن هم وجود قانون جذب بود. طی این سال ها متوجه شدم که قانون جذب، قانونی پایه ای است که بر تمام جهان سیطره دارد و همه چیز طبق این قانون کنترل می شود. به شکل ساده، این قانون می گوید آنچه را بدست می آوری که بر آن تمرکز می کنی. یعنی اگر بر خوبی ها، خوشبختی، وفور نعمت و ثروت و … تمرکز کنی، خوبی و خوشبختی و ثروت را به زندگیت جذب می کنی و چنانچه تمرکزت همواره بر بدی ها باشد، یعنی انسان های بد، حوادث بد، کمبود ثروت و نعمت و .. همواره با شرایط و رویدادها و افراد بد و نامناسب برخورد می کنی.

قانون جذب لحظه به لحظه در زندگی همه انسان ها مشغول به کار است چه ما به این قضیه آگاه باشیم، چه آگاه نباشیم. تفاوت آگاهی و ناآگاهی به کارکرد این قانون در زندگیمان، در رسیدن ما به خواسته هایمان یا دریافت موارد ناخواسته مشهود است.
مثلاً در مورد ثروت اگر ما آگاه باشیم که چنانچه بر بودن پول و فراوانی نعمت در جهان هستی متمرکز باشیم همواره خود را در معرض شرایط ثروت ساز قرار می دهیم و برعکس چنانچه همواره تمرکز ما بر نبودن پول در حسابمان، در کیف پولمان و کلاً در زندگی مان و حتی در کاینات باشد، در این صورت همواره با شرایطی روبه رو می شویم که در آن شرایط فقر و کمبود پول مشهود است.

نکته مهم این قانون این است که اکثر افراد به شکل ناآگاهانه از آن استفاده می کنند و آن هم بیشتر اوقات به شکل توجه و تمرکز بر ناخواسته ها اتفاق می افتد، به همین دلیل عده ای با کارکرد این قانون مخالفند و معتقدند این قانون کار نمی کند، چرا که این عده همواره به جای تمرکز بر آنچه می خواهند، ناآگاهانه بر ناخواسته هایشان متمرکز شده اند. در این صورت آنچه اتفاق می افتد، ظهور آن چیزی است که نمی خواهند و چون علت این امر را نمی دانند، پس نتیجه می گیرند، قانون کار نمی کند.

شخصاً از طریق قانون جذب به ازدواج موفق، قبولی در رشته دانشگاهی مورد علاقه (دندان پزشکی)، جنسیت دلخواه فرزندان، وضعیت مالی عالی، بدست آوردن دوستان و روابط فوق العاده و ده ها و بلکه صدها آیتم ریز و درشت دیگر، رسیده ام و نتایج موجود در زندگی من، گواه درست بودن و صحت کارکرد قانون جذب است

نکته مهم قانون جذب این است که اگر یک نفر بتواند از طریق این قانون به خواسته هایش برسد، سایر افراد هم می توانند این موفقیت ها را تکرار کنند، به شرط اینکه راه و روش استفاده از این قانون را به خوبی فرا گرفته و آن را به طور عملی در زندگی شان به کار گیرند، در آن صورت به همان نتایج دلخواه شان خواهند رسید.

هدف ویژه ما آموزش راه و روش استفاده از این قانون به صورت تئوری و عملی است. نتایج حاصل از این آموزش ها به تمامی فراگیرندگان آن، این امکان را می دهد که در تمام حوزه های زندگی اعم از آرامش ذهن، جسم، (تناسب اندام و سلامتی) موفقیت در تحصیلات، شغل، روابط و امور مالی و ثروت که من از آن ها تحت عنوان ثروت هماهنگ یاد می کنم، متحول شده و رشد چشم گیر نمایند.

از این رو آموزه هایی کامل و جامع چه به صورت فایل های رایگان و چه به صورت دوره در اختیار کاربران گرامی قرار داده شده است.

تمام تلاش و همت ما در این آموزش ها این است که شما موبه مو بر قواعد و زیر و بم قانون جذب (و سایر قوانین جهان هستی که جهان از طریق آن ها اداره می شود) مسلط شده و به خوبی بتوانید، شخصاً مسیر درست را در زندگی شناسایی کرده و برای رسیدن به خواسته هایتان اقدام نمائید.

جهت تحقق رسالت خویش، اقدام به برگزاری دوره هایی با عناوین مثبت قانون جذب، قانون جذب و راز قبولی در کنکور، ارزشمندی شخصی، موفقیت معنوی، آرامش ذهن و جسم، والدین آگاه و فرزندان موفق، روابط بین فردی عالی و … نموده ام.